Montaż wentylacji

Nasza firma oferuje fachowy montaż wentylacji (w tym montaż rekuperacji mechanicznej), central wentylacyjno-klimatyzacyjnych rekuperatorów w wybudowanych biurowcach, szpitalach, hotelach, obiektach przemysłowych, lokalach usługowych, domach i innych obiektach na terenie południowej Polski. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie do projektowania i przeprowadzenia montażu wentylacji mechanicznej.

montaż wentylacji 00

Odpowiednio dobrany system wentylacji pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu, zapobiega gromadzeniu się wilgoci w budynku, a także jest rewelacyjnym źródłem świeżego powietrza. Korzyści zakupu i montażu takiej wentylacji jest zatem wiele.

Odpowiedni montaż wentylacji mechanicznej musi zagwarantować transport powietrza w
dwóch kierunkach: z pomieszczeń, jak i do pomieszczeń. Powietrze musi przepływać cicho,
efektywnie wentylując całe pomieszczenie i docierając do każdego zakamarka. Tylko wtedy
wentylacja ta daje gwarancję komfortu klimatycznego. Wiele zależy tutaj przede wszystkim od projektu, jednakże wiedza i doświadczenie firmy wykonującej montaż pomoże dobrać odpowiedni rodzaj instalacji/urządzeń oraz prowadzenia kanałów w taki sposób, by funkcjonowały one w pełni niezawodnie.

Odpowiedni montaż wentylacji mechanicznej musi zagwarantować transport powietrza w dwóch kierunkach: z pomieszczeń, jak i do pomieszczeń.

Oferta na montaż wentylacji

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy ofertę na montaż instalacji wentylacji indywidualnie dopasowaną do każdego budynku i wymagań inwestora.
[ Montaż instalacji wentylacji ]

Montaż wentylacji w naszej codziennej praktyce

Pomożemy rozwiązać wszystkie dylematy, związane z chłodzeniem  czy klimatyzacją, między innymi gdzie zainstalować chiller – na zewnątrz, czy wewnątrz budynku,  czy urządzenie/agregat wody lodowej można lub należałoby wykorzystać do ogrzewania- pompa ciepłą.   Współpracujemy  ze wszystkimi renomowanymi producentami. Znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb, które będzie służyć przez długie lata.

Montaż wentylacji

ogrzewanie
Ogrzewanie

wentylacja
Wentylacja

klimatyzacja
Klimatyzacja