Montaż pomp ciepła

System oparty na pompie ciepła wykorzystuje energię z układu dolnego źródła, którym może być powietrze, ziemia lub np. odpadowe ciepło technologiczne w zakładzie i przekazuje poprzez układ sprężarkowy do układów znajdujących się w budynku – instalacji grzewczej czy instalacji ciepłej wody użytkowej. Dodatkowa energia potrzebna jest do zasilania sprężarek, pomp obiegowych oraz układu automatyki.

montaż pompy ciepła

Świadczymy montaż pomp ciepła wiodących producentów na rynku. Współpracujemy z markami: DAIKIN, DIMPLEX, PANASONIC, MITSUBISHI, BOSCH.

Pompy ciepła są wykorzystywane przede wszystkim w instalacjach grzewczych – do ogrzewania budynków, niemniej jednak projektujemy i wykonujemy coraz więcej systemów wykorzystujących pompy ciepła do produkcji chłodu pasywnego oraz aktywnego.

W zależności od źródła zasilania pompy ciepła dzielą się na:

Pobieranie energii z gruntu jest najbardziej efektywnym i niezawodnym źródłem energii we wszystkich warunkach klimatycznych.

Pobieranie energii z gruntu jest najbardziej efektywnym i niezawodnym źródłem energii we wszystkich warunkach klimatycznych. Ze względu na swoje położenie odwiert w najmniejszym stopniu jest podatny na oddziaływanie warunków atmosferycznych, co odgrywa istotną rolę w ich wydajności, efektywności oraz kosztach użytkowania. Montaż gruntowej pompy ciepła wymaga wykonania odwiertów na określonych głębokościach. Ich wykonanie to jeden z głównych kosztów inwestycyjnych, które determinują koszt wykonania instalacji.

Świadczymy profesjonalne usługi instalacyjne i każdy klient otrzymuje rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań. Nasz dział projektowy jest w stanie przeanalizować warunki techniczno-ekonomiczne danego klienta i dobrać rozwiązanie idealne w oparciu o przedstawione przez klienta założenia. Pompa ciepła z montażem to oferta, z której mogą skorzystać m.in. Klienci z województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Oferta na montaż pompy ciepła

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy ofertę na montaż pompy ciepła dopasowaną indywidualnie do każdego budynku i urządzenia.

Montaż pomp ciepła w naszej codziennej praktyce

Ventix serwis

ogrzewanie
Ogrzewanie

wentylacja
Wentylacja

klimatyzacja
Klimatyzacja

Montaż pomp ciepła według miejscowości

Pompa ciepła montaż według lokalizacji

Świadczymy montaż pompy ciepła w każdym mieście w Polsce! Poniżej pełna lista głównych miejscowości, w których świadczymy usługi montażowe pomp ciepła.